خدمات ۱۳۹۶-۹-۱۳ ۱۲:۱۹:۲۹ +۰۰:۰۰

خدمات عاج

با خلاصه ای از خدمات عاج آشنا شوید

باید این حقیقت را پذیرفت که بازاریابی محتوا یکی از اصلی‌ترین و پایه به وجود آمدن هر رسانه‌ای هرچند کوچک است. محتوای آنلاین بر اینکه چگونه مشتری با برند شما آشنا شود و حستان کند تاثیر بسزایی دارد. تیم تولید محتوای شرکت تبلیغاتی عاج با توجه به تجربه و تخصص کافی در این زمینه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا برای آشنایی هرچه بیشتر و جذب هرچه بهتر مشتری‌های شما و در نهایت اینکه چگونه مخاطبانتان را درگیر برند خود کنید بهترین محتوای متنی و تصویر تولید گردد.

بیشتر بخوانید

امروزه با توجه به استفاده روز افزون کاربران از رسانه های اجتماعی بستر بسیار مناسبی برای برقراری ارتباط بین شما و مخاطبان فراهم شده است. شما می‌توانید به وسیله تولید محتوای مناسب و پاسخگویی به موقع به مخاطبانتان، باعث جذب هر چه بیشتر مخاطب در این فضا، افزایش وفاداری مشتریان و همچنین به نمایش گذاشتن هر چه بهتر اهداف کسب و کارتان شوید.

بیشتر بخوانید

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین فرآیندها در بازاریابی دیجیتال، بازاریابی در موتورهای جست و جو است که در اصطلاح به آن SEM گفته می‌شود. به زبان ساده‌تر با استفاده از بهینه سازی اورگانیک درون سایتی، برون سایتی، آنالیز کلمات کلیدی، تبلیغات کلیکی در گوگل، تحلیل داده های ورودی سایت و در نهایت بهینه سازی نرخ تبدیل می‌توانیم وب سایت شما در بالاترین نتایج موتورهای جست وجو قرار دهیم. ترافیک طبیعی وب‌سایت شما افزایش پیدا کرده و مخاطبان هدفمند روانه وب‌سایت شما خواهند شد. تیم بهینه سازی شرکت تبلیغاتی عاج با تجربه و تخصص بالا در این زمینه و با بهره‌ گیری از جدیدترین متد فنی و تولید محتوای مناسب در راستای کسب و کار شما و با دانش کافی از نیاز‌های مخاطبان هدف، تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر دیده شدم شما در مقابل مخاطبان به کار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

به تمامی اقدامات بازاریابی که مخاطب را از طریق تلفن همراهش هدف می‌گیرد بازاریابی موبایلی می‌گویند. از جمله روش‌های بازاریابی موبایلی می‌توان به ارسال نوتیفیکیشن، تبلغات درون برنامه‌ای ( in-app advertising ) تبلیغات ویدیویی و حتی بازاریابی پیامکی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

مجموعه ای از فعالیت های تبلیغاتی چند جانبه است که در آن پیام کمپین و مخاطبان هدف مشخص شده اند و با برنامه ریزی دقیق، تلاش می شود این پیام مناسب در دوره زمانی مشخص و با بودجه مناسب از طریق رسانه های مختلف به مخاطبان هدف ارسال شود.

بیشتر بخوانید

امروزه مردم دیگر به سنتی اعتماد ندارند و به رسانه های اجتماعی و فعالان مطرح در این فضا بیشتر اعتماد می‌کنند. فرای رسانه ها، افراد تاثیرگذاری که می‌توانند از افراد معروف جامعه تا نویسندگان و حتی کارمندان ارشد یک رسانه باشند تاثیر بسزایی بر ذهن مخاطبان دارند. وقتی یک شرکت برای تولید و یا نشر محتوای خود با افراد تاثیرگذار همکاری می‌کند، از نفوذ و اعتبار این افراد به نفع خود بهره‌مند می‌شوند.

با گسترش روز افزون اینترنت در ایران و بهینه شدن هر چه بیشتر وبسایت ها که باعث استفاده هر چه سریع تر از وبسایت ها و اطلاعات موجود در آن ها شده است، کسب و کارهایی که وبسایت هایی مطابق با علم روز داشته و به طور پیوسته آن را بهبود بخشیده و مطابق با استانداردهای موتورهای جست و جو نگه می دارند، موفقیت های چشم گیری کسب نموده اند و توانسته اند از این طریق مشتریان متعددی را به سوی محصولات و خدمات خود سوق دهند.

بیشتر بخوانید