طراحی سایت ۱۳۹۶-۹-۱۲ ۱۵:۰۴:۳۳ +۰۰:۰۰

طراحی سایت

در جهانی که اینترنت و جهان مجازی حرف اول را می زنند، داشتن یک وبسایت به یک امر بدیهی تبدیل شده است. با توجه به این مهم، بگذارید کمی در زمینه نکات مثبت یک طراحی سایت خوب و کاربردی صحبت کنیم. در حالی که رفته رفته داشتن سایت های شخصی به صورت اجبار یا حتی یک نیاز در آمده است، سایت های سازمانی و شرکتی نقش بسیار مهمی در نمایش وجهه شما ایفا می کند؛ بدین گونه که سایت های حرفه ای کسب و کار با بیان میزان حرفه ای بودن و صدالبته میزان جدیت حرفه مورد بحث در کسب و کار، مشتریان بالقوه و بالفعل را به سوی خود جذب می نمایند.

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه برخی از شرکت های معتبر و پیشرو در صنایع مختلف بدون داشتن یک سایت خوب و حرفه ای، فروش خوبی دارند؟ جواب این سوال در ساده ترین و خلاصه ترین حالت بدین صورت است که چنین شرکت هایی یا از قدیمی های صنعت خود به شمار می آیند و از ابتدای امر به صورت جدی فعالیت داشته اند و یا این که با سرمایه ای کلان و با تبلیغات میدانی گسترده به این جا رسیده اند. با توجه به بازار راکد امروز، سرمایه گذاری های عظیم، از ریسک فوق العاده بالایی برخوردار است که به هیچ عنوان تضمینی در بازگشت سرمایه وجود ندارد!
از سوی دیگر نیز مقابله کردن با شرکت های به نام هر صنعتی کار آسانی نیست و به منابعی نیاز دارد که شاید هر کسی از عهده آن بر نیاید. شرکت هایی که از ابتدا در حال ارائه خدمات یا محصولات خود بوده اند، راه درازی را برای رسیدن به جایگاه فعلی پیموده اند. راهی که یک شرکت یا سازمان تازه تأسیس و حتی رقبای اصلی شرکت مذکور برای پیمودنش باید هزینه های هنگفت و بعضا غیرقابل برگشتی را متحمل شوند.

داشتن یک سایت حرفه ای همراه با تکنیک ها و فنون به روز بهینه سازی سایت ها قادر است کسب و کار شما را زیر و رو کند.
عواملی که به آن ها اشاره شد، لازم و ملزوم یکدیگرند. بدون یکی، دیگری عملا از فایده ای بهره مند نمی شود. یدان معنا که یک طراحی سایت عالی و حرفه ای بدون فرآیندهای بهینه سازی همانقدر بی فایده است که عملیات سئو ی پیشرفته و هزینه بر بدون یک طراحی سایت بهینه!
شرکت تبلیغات دیجیتال عاج با در نظر گرفتن تمامی عوامل، اعم از حیاتی تا ظاهری، با طراحی سایت هایی مشتری پسند که در عین حال در راستای اهداف بهینه سازی موتورهای جست و جو نیز می باشد، مشتریان هدف شما را به ساده ترین و ماندگارترین حالت به سوی کسب و کار شما سوق خواهد داد.